00 kč

Zahradní solární svítidla SOPER od Kanlux

Využijte sluneční energii!

Tuto přírodou danou energii využívají i tyto praktické solární nástěnná svítidla od Kanlux. SOPER novinky jsou přímo ideální pro osvětlení rodinného domu. Pokud Vám chybí elektrický proud na žádaném místě, a přáli byste osvětlení při rodinném domě, abyste si uměli posvítit na chodník, či do vstupních dveří, je tu pro vás řešení, pomoc od SOPER svítidel.


 

Těleso svítidla je z nerezu a difuzor z plastu. Výšku má 17,2cm a šířku 8cm, vzdálenost od stěny je 5cm. Svítidlo je pod ochranou IP44 vyhovuje a je chráněno povětrnostn vlivům. Obsahuje zabudovaný LED SMD zdroj. Při 0,16W dopřává 10lm svítivost a svítí studenou bílou barvou. Svítidla jsou se solárním panelem. Svítí 8 hodin při plném nabíjecím cyklu.

A SOPER PV-SE nástěnné svítidlo je vybaveno ještě i se senzorem pohybu, pořídí z maximálně 7m výšky při 80 ° úhlu. Jakmile vkročíte k vchodovým dveřím a pořídí si vás toto ideální svítidlo, ihned se rozsvítí a vy nemusíte ve tmě hledat klíče ani klíčovou dírku. Budete určitě vděčný solární lampě, která je i úsporná. Vždyť za provozování těchto svítidel nic neplatíte. Svítidla obsahují akumulátory 500mAh 3,2V Ni-MH Battery.

Znáte už Váš teritorium, víte velmi dobře, kde sahají nejvíce sluneční paprsky během dne. Nejintenzivněji místo si zvolte při namontování. Dbejte o to, aby svítidlo bylo namontováno na slunné místo a zároveň na místo, kde je žádáno osvětlení během noci.

  Využijte tuto praktickou metodu osvětlení! Svítidla hledejte pod kódy: 25750 a 25751.