00 kč

Zázračný svět Philips svítidel

Jako rodič jistě víte, jakou bujnou fantazii mají Vaše děti. Branou do jejich zázračného světa jsou jednoznačně pohádky. Okouzlete, vyzdobte pomocí Philips svítidel dětské pokoje, Vaši potomci si to jistě ocení. Budou se cítit jako ve svém království, a vy jim k tomu dopomôžete svítidlem s motivem Disney pohádek.

Ledové království - tuto překrásnou pohádku snad zná každé dítě. Usměvavé, veselé postavičky z této pohádky jsou ozdobou závěsné lampy od Philips, který najdete pod kódem 71751/01/16, svítidlo s průměrem 26cm, s výškou 138cm představuje impozantní příběh v dětském pokojíčku.

http://www.elampa.cz/interierova-svitidla/zavesne-svietidla/21757-massive-philips-71751-01-16-disney-frozen-pendant-lamp.html

Vaše "srdíčko" se bojí ve tmě?

Chcete aby se nebálo v noci? Řešení od Philips je takový jednoduchý a přitom takový zábavný. Oblíbená postavička Olaf se usměje na Vaše dítě iv té obávané tmě. 16cm kouzlo je LED lampička, na baterky, která se rozsvítí na pohyb, stačí jen otočit Olaf doleva, či doprava a pousměje se na Vaše dítě i pod přikrývkou. Svítící kamarád bude jistě Vám pomáhat v noci uspat Vaše "srdíčko". Hledejte pod kódem: 71768/08/16.

 

 

http://www.elampa.cz/vyhledavani?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=71768%2F08%2F16&submit_search

Tato svítidla dokáží probudit představivost, vytvoří zázračný svět v interiéru a dopřejí rodině vzácné chvíle, výjimečné kouzlo do každodenního života.

Neváhejte a navštivte náš e-shop, určitě si vyberete úchvatné svítidlo s motivem různých okouzlujících pohádek, jako je Mickey Mouse, Star Wars, Cars, Planes nebo Winnie the Pooh.